Psihoterapeuti


Membrii fondatori
Bonatiu Mihaela Eugenia Bucuresti  
Botezat Ileana Bucuresti  
Bugheanu Mihaela Bucuresti  
Cioicoiu (Sfeta) Laura Bucuresti  
Crasan (Badea) Ionela Daniela Pitesti  
Foca ( Din) Florenta Doinita Bucuresti  
Livadariu (Barbu ) Gabriela Bucuresti  
Lumpan Marius Bucuresti  
Marcu Nicolae Bucuresti  
Mircea Adrian Bucuresti  
Niculescu Georgeta Bucuresti  
Palada (Brasov) Florentina Bucuresti  
Panait Oana Dana Craiova  
Ploesteanu Sfirlea Daniela Bucuresti  
Shrevel Rodica Piatra Neamt  
 
Psihoterapeuti Formatori
Bonatiu Mihaela Eugenia Bucuresti mihaelabonatiu@yahoo.com
Crasan (Badea) Ionela Daniela Pitesti badeadana@hotmail.com
Foca (Din) Florenta Doinita Bucuresti florentadin@yahoo.com
Niculescu Georgeta Bucuresti georgeta_niculescu@yahoo.com
Palada (Brasov) Florentina Bucuresti paladaflorentina@gmail.com
Ploesteanu Sfirlea Daniela Bucuresti dana.ploesteanu@gmail.com
   
Psihoterapeuti cu drept de libera practica autonomi
Agachi Ioana Bucuresti ioanaagachi@gmail.com
Alexandru Natalia Mihaela Bucuresti natalia.alexandru@gmail.com
Capraru Nicoleta Bucuresti nicoleta.capraru@gmail.com
Constantin Viorela Bucuresti constantin.viorela@yahoo.com
Dobrota Laurentiu Vasile Bucuresti laurrentiudobrota@yahoo.com
Dogaru Iuliana Arina Bucuresti contact@arinadogaru.ro
Durla Catalin Bucuresti catalin.durla@gmail.com
Gauca Ancuta Cristina Bucuresti ancagauca@hotmail.com
Hrituc Raluca Nicoleta Bucuresti raluca.hrituc@gmail.com
Mihaila Elena Irina Bucuresti iri05_mihaila@yahoo.com
Nitulescu Ozana Raluca Bucuresti ozana.nitulescu@gmail.com
Rotaru Irina Ploiesti psihirinarotaru@gmail.com
Stefan Luiza Bucuresti stefan.luiza.sl@gmail.com
Tudosie Teodora Mihaela Craiova mttudosie@yahoo.com
Vladoiu Mirela Florentina Bucuresti vladoiu.mirela.florentina@gmail.com
   
Psihoterapeuti cu drept de libera practica sub supervizare
Andone Andrei Bucuresti aandone81@yahoo.com
Botea Maria Bucuresti mariabotea13@gmail.com
Botezat Antonescu Radu Bucuresti radubotezat@yahoo.com
Brascauceanu Cosmina Bucuresti cosmina_brascauceanu@yahoo.com
Brau Ros Cristina Piatra Neamt sab.brauros@gmail.com
Calinescu Gabriela Bucuresti calinescugabriela@yahoo.com
Ciovarnache Irina Bucuresti aniriciov@yahoo.com
Cojan Toma Irina Bucuresti irinatoma90@yahoo.com
Cosmescu Raluca Bucuresti raluca_cosmescu@yahoo.com
Costachel Nicoleta Bucuresti nicoletacostachel@yahoo.com
Craciun Roxana Bucuresti rox.craciun@yahoo.com
Cuc (Todeci) Anca Bucuresti anca_todeci@yahoo.com
Diaconescu Paul Cornel Bucuresti pauldiaconescu@me.com
Dinu Elena Andreea Bucuresti dinuelenaandreea@gmail.com
Filipon Bogdan Bucuresti fili31@yahoo.com
Fita Mirela Bucuresti mirelafita@yahoo.com
Fratila Alma Alexandra Bucuresti alma.fratila01@gmail.com
Geamana Dragos Bucuresti dragosgeamana@gmail.com
Gurzu Octavian Giurgiu octaviangurzu@yahoo.com
Huszar Valentina Bucuresti valentinahuszar@yahoo.com
Ianuc (Popa) Nicoleta Cristina Bucuresti cristinaianuc@yahoo.com
Iordachescu Iuliana Pitesti iuliaiordachescu@yahoo.com
Lepoiev Ana Bucuresti ana.lepoiev@gmail.com
Lorincz Daniela Bucuresti daniela.lorincz@gmail.com
Marinita Claudia Bucuresti claudia.marinita@gmail.com
Marin Adina Bucuresti marinadina09@yahoo.com
Mihai Filip Nicolae Bucuresti mihaifilip@yahoo.com
Mojoiu Elena  Bucuresti ina.psihoterapie@gmail.com
Neacsu Luiza Veronica Bucuresti luiza_neacsu@yahoo.com
Neacsu Raluca Ioana Bucuresti ioananeacsu2002@gmail.com
Paun Cristina Bucuresti cristina.r.paun@gmail.com
Pirosca Eva  Bucuresti eva_pirosca@yahoo.com
Pop Elena Bucuresti  
Puscas Mihaela Bianca Bucuresti puscasbianca@gmail.com
Rosca Daniel Bucuresti i.daniel.rosca@gmail.com
Sandru Mirela Iuliana Bucuresti misandru@gmail.com
Sarpe Marcel Focsani marcel_sarpe@yahoo.com
Solonariu Elena Bucuresti elenasolonariu@yahoo.com
Sorana Serpe Piatra Neamt sorana.serpe@yahoo.com
Stancu Nicoleta Bucuresti nicoletastancu123@yahoo.com
Stanescu Botan Dana Bucuresti botandana@yahoo.com
Teodora Ignat Bucuresti teodora.ignat@gmail.com
Teodorescu Mihaela Antoaneta Braila mihateo@gmail.com
Titu Alina Maria Pitesti alinamaria.titu@yahoo,com
Udrea Gabriela Bucuresti gabiudrea@yahoo.com
Victor Gheorman Craiova victor_gheorman1@yahoo.com







 
Toate drepturile rezervate copyright © A.R.P.C.P
Este interzisa preluarea continutului fara aprobarea A.R.P.C.P
Webdesign portal by Web Style Expert

Formare psihoterapie