Psihoterapeuti


Psihoterapeuti cu drept de practica independenta

 

 

Bonatiu (Pirvu) Mihaela Eugenia

Psihoterapeut formator

  Bucuresti

 Tel: 0744671039

 mihaelabonatiu@yahoo.com

Botezat Antonescu Ileana

Psihoterapeut formator

  Bucuresti

 Tel: 0722252254

botezat_ileana@yahoo.com

Bugheanu (Matei) Mihaela

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel:0722852670

  iiacoco@yahoo.com

Crasan (Badea) Daniela Ionela

Psihoterapeut formator

 Pitesti
 Tel:0745068865

badeadana@hotmail.com

Foca (Din) Florenta Doinita

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0744793367

florentadin@yahoo.com

Livadariu (Barbu) Gabriela

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel:0722270151

gabilivadariu@yahoo.com

Marcu Nicolae

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel: 0744502205

ninimarcu@gmail.com

Niculescu Georgeta

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel: 0722351315

georgeta_niculescu@yahoo.com

Palada (Brasov) Florentina

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0722650555

flo.palada@yahoo.com

Panait (Tanasescu) Oana Dana

Psihoterapeut

 Craiova
 Tel:0723313898

panait-alex@xnet.ro

Ploesteanu-Sfirlea Daniela

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0722951177

dana.ploesteanu@gmail.com

Schrevel Rodica

Psihoterapeut formator

Bucuresti

Tel:0723148874

 ra_schrevel@yahoo.co.uk

Ciocoiu(Sfeta)Laura Simona

Psihoterapeut

Bucuresti
 Tel:0723366515

laurasfeta@yahoo.com

Szabo Krisztina Gabriella

Psihoterapeut formator

 Cluj-Napoca
 0745 502 904

 krisztina0204@yahoo.com

Tudosie Mihaela Teodora

Psihoterapeut autonom

Craiova

Tel:0722.612.166

mttudosie@yahoo.com

Nitulescu Ozana Raluca

Psihoterapeut autonom

 Bucuresti,

 Tel:0727.909.386

contact@ozananitulescu.ro

Dobrota Laurentiu Vasile

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0723 233 195

laurrentiudobrota@yahoo.com

Minciuc Raluca Mihaela

Psihoterapeut autonom

București,

0723.762.717

raluca_nedelea@yahoo.com

Hrituc Raluca Domnica

Psihoterapeut autonom

București,

0723.233.599

raluca.hrituc@gmail.com

Alexandru Natalia-Mihaela

Psihoterapeut autonom

București,

0722.644.630

natalia.alexandru@gmail.com

Dogaru Arina Iuliana

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0741.93.88.09

contact@arinadogaru.ro

Durla Catalin

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0724.503.542

catalindurla@yahoo.com

Geamana Dragos

Bucuresti

Tel:0722 609530

dragosgeamana@gmail.com 

Psihoterapeuti cu drept de practica sub supervizare

 

 

Marinita Claudia

Bucuresti

Tel:0730 660471

claudia.marinita@gmail.com
Diaconescu Cornel Paul

Bucuresti

Tel:0732 627 167

pauldiaconescu@me.com

Teodorescu Antoaneta Mihaela

Braila

Tel: 0788 255 023

mihateo@gmail.com

Stancu (Ionita) Nicoleta

Bucuresti

Tel: 0724 777 517

nicoletastancu123@yahoo.com

Cuc (Todeci) Anca

Bucuresti

Tel: 0766.739.464

anca_todeci@yahoo.com

Botezat Radu

Bucuresti

Tel:0747.832.685

radubotezat@yahoo.com

Solonariu Elena

Bucuresti

Tel:0721.252.506

elenasolonariu@yahoo.com

Raluca Cosmescu

Bucuresti

Tel:0726.552.002

raluca_cosmescu@yahoo.com

Fita Mirela

Bucuresti

Tel:0723200627

mirelafita@yahoo.com

Ciovarnache Irina

București,

0751.014.840

aniriciov@yahoo.com

Filip Mihai

București,

0724.551.446

mihaifilip@yahoo.com

Lepoiev Ana 

București,

0741.198.492

ana.lepoiev@gmail.com

Pop Elena

București,

0752.064.124

alina_ela@yahoo.com

Puscas Mihaela Bianca

București,

0726.699.786

puscasbianca@gmail.com

Udrea Florina Gabriela

București,

0723.160.507

gabiudrea@yahoo.com

LORINCZ DANIELA

București,

0724.396.711

daniela.lorincz@gmail.com

NEACSU IOANA

București,

0744.802.205

neacsu_ri@yahoo.com

SERPE SORANA

Piatra-Neamt

0757.652.632

sorana.serpe@yahoo.com

Sandru Mirela

Bucuresti

Dinu Andreea

Bucuresti

Craciun Roxana

Bucuresti

Zolya Laura

Bucuresti

Toader Andrei

Bucuresti

Iordachescu Iulia

Bucuresti

Gheorman Victor

Bucuresti








 
Toate drepturile rezervate copyright © A.R.P.C.P
Este interzisa preluarea continutului fara aprobarea A.R.P.C.P
Webdesign portal by Web Style Expert

Formare psihoterapie