Psihoterapeuti


Psihoterapeuti cu drept de practica independenta

 

Bonatiu (Pirvu) Mihaela Eugenia

Psihoterapeut formator

  Bucuresti

 Tel: 0744671039

 mihaelabonatiu@yahoo.com

Botezat Antonescu Ileana

Psihoterapeut formator

  Bucuresti

 Tel: 0722252254

botezat_ileana@yahoo.com

Bugheanu (Matei) Mihaela

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel:0722852670

  iiacoco@yahoo.com

Crasan (Badea) Daniela Ionela

Psihoterapeut formator

 Pitesti
 Tel:0745068865

badeadana@hotmail.com

Foca (Din) Florenta Doinita

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0744793367

florentadin@yahoo.com

Livadariu (Barbu) Gabriela

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel:0722270151

gabilivadariu@yahoo.com

Marcu Nicolae

Psihoterapeut

 Bucuresti
 Tel: 0744502205

ninimarcu@gmail.com

Niculescu Georgeta

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel: 0722351315

georgeta_niculescu@yahoo.com

Palada (Brasov) Florentina

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0722650555

flo.palada@yahoo.com

Panait (Tanasescu) Oana Dana

Psihoterapeut

 Craiova
 Tel:0723313898

panait-alex@xnet.ro

Ploesteanu Daniela

Psihoterapeut formator

Bucuresti
Tel:0722951177

dana_ploesteanu@yahoo.co.uk

Schrevel Rodica

Psihoterapeut formator

Bucuresti

Tel:0723148874

 ra_schrevel@yahoo.co.uk

Ciocoiu(Sfeta)Laura Simona

Psihoterapeut

Bucuresti
 Tel:0723366515

laurasfeta@yahoo.com

Szabo Krisztina Gabriella

Psihoterapeut formator

 Cluj-Napoca
 0745 502 904

 krisztina0204@yahoo.com

Tudosie Mihaela Teodora

Psihoterapeut autonom

Craiova

Tel:0722.612.166

mttudosie@yahoo.com

Agachi Ioana

Psihoterapeut autonom

 Bucuresti

 Tel:0744 8351508

 ioanaagachi@gmail.com

Nitulescu Ozana Raluca

Psihoterapeut autonom

 Bucuresti,

 Tel:0727.909.386

contact@ozananitulescu.ro

Stefan Luiza

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0745 041 021

luizstef40@gmail.com

Constantin Viorela

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0720.877.400

constantin.viorena@yahoo.com

Mihaila Elena Irina

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0724377061

iri05_mihaila@yahoo.com

Dobrota Laurentiu Vasile

Psihoterapeut autonom

Bucuresti

Tel:0723 233 195

laurrentiudobrota@yahoo.com

Capraru Nicoleta Madalina

Psihoterapeut autonom

București

0721.254.119

nicoleta.capraru@gmail.com

Minciuc Raluca Mihaela

Psihoterapeut autonom

București,

0723.762.717

raluca_nedelea@yahoo.com

Hrituc Raluca Domnica

Psihoterapeut autonom

București,

0723.233.599

raluca.hrituc@gmail.com

Gauca Ancuta Cristina

Psihoterapeut autonom

București,

0758.010.148

ancagauca@gmail.com

Psihoterapeuti cu drept de practica sub supervizare

 

 

ANTONIE VALERICA

BALS

Tel:0745 062 622

vali_antonie@yahoo.com

ANDREI CRISTINA ALEXANDRA

Tulcea

Tel:0744 483 623

cristinaandreialex@yahoo.co.uk;

MARINITA CLAUDIA

Bucuresti

Tel:0730 660471

claudia.marinita@gmail.com

ALEXANDRU NATALIA

Bucuresti
Tel:0722 644630

natalia_alexandru@yahoo.com

DREJOI  REBECA

 Bucuresti

 Tel:0741 254802

rebeca.drejoi@gmail.com
ROTARU ADRIANA IRINA

Ploiesti

Tel; 0722 742163

irina_adrot@yahoo.com

DIACONESCU CORNEL PAUL

Bucuresti

Tel:0732 627 167

pauldiaconescu@me.com

GEAMANA DRAGOS

Bucuresti

Tel:0722 609530

dragosgeamana@gmail.com 

RODEANU CECILIA MONICA

Pitesti

Tel: 0721 775 701

monica.rodeanu@gmail.com

DEDU CORINA

Bucuresti

Tel: 0726.20.33.56

corina_dedu@yahoo.com

TEODORESCU ANTOANETA MIHAELA

Braila

Tel: 0788 255 023

mihateo@gmail.com

STANCU (IONITA) NICOLETA

Bucuresti

Tel: 0724 777 517

nicoletastancu123@yahoo.com

ROTARU BOGDAN

Bucuresti

Tel:0744.750.152

bogdan@psihologie-servicii.ro

MOAGA ANA-MARIA

Bucuresti

Tel:0723.230.303

ana_moaga@yahoo.com

RADU MIHAELA

Bucuresti

Tel:0765.587.673

miha.radu@yahoo.com

Dogaru Arina Iuliana

Bucuresti

Tel:0741.93.88.09

contact@arinadogaru.ro

Costachel Nicoleta

Bucuresti

Tel:0723.313.647

nicoletacostachel@yahoo.com

Moada Valeria Cristina

Craiova

Tel:0745.014.981

moada.cristina@yahoo.com

Todeci Anca

Bucuresti

Tel: 0766.739.464

anca_todeci@yahoo.com

Botezat Radu

Bucuresti

Tel:0747.832.685

radubotezat@yahoo.com

Solonariu Elena

Bucuresti

Tel:0721.252.506

elenasolonariu@yahoo.com

Toma Margareta

Bucuresti

Tel:0727.400.466 

margatoma626@yahoo.com

Voiculescu Andrei Dorina

Motru

Tel:0762.861.271

andreivoiculescud@yahoo.com

Andreea Batachia

Bucuresti

Tel:0723.159.385

andreea_batachia@yahoo.com

Stroe Eliza

Bucuresti

Tel:0723.215.447

stroeeliza@yahoo.ro

Raluca Cosmescu

Bucuresti

Tel:0726.552.002

raluca_cosmescu@yahoo.com

Daniliuc Adina Maria

Bucuresti

Tel:

adizac@yahoo.com

Georgescu Janina Marilena

Ploiesti

Tel:0765 241 859

janina.georgescu@masterplan.ro

Oprea Andreea Mihaela

Bucuresti

Tel:0721 379 051

andreea.oprea@gmail.com

Stanescu Botan Cezarina Daniela

Bucuresti

Tel:O722 603 369

botandana@yahoo.com

Vladoiu Mirela Florentina

Bucuresti

Tel:0733 718 834

vladoiu.mirela.florentina@gmail

Stefan Ecaterina

Bucuresti

Tel:0722 683 584

ecaterinastefan@yahoo.com

Pirosca Eva

Bucuresti

Tel:0743 954 271

eva_pirosca@yahoo.com

Stanescu Tania

Bucuresti

Tel:

tania.stanescu@yahoo.com

Fita Mirela

Bucuresti

Tel:0742 586 853

dreamisallisee@yahoo.com.uk

Cucu Alexandra

Bucuresti

Tel:0742 586 853

contact@alexandracucu.ro

Ureche Consuela

Brasov

Tel:O724 829 291

consuureche@yahoo.com

Irina Cojan

Bucuresti

Tel:0729 964 792

Irinacojan90@gmail.com

Stancu Mihai

Bucuresti

Tel:0748 596 118

mihaistancu@yahoo.com

Neacsu Luiza Veronica

Bucuresti

Tel:0729 120 223

luizaneacsu@gmail.com

Gurzu Octavian

Galati

Tel:0747 639 965

tavigurzu@yahoo.com

Andone Andrei

București,

0725.084.985

a.andone81@yahoo.com

Brascauceanu Cosmina

București,

0722.555.881

cosmina_brascauceanu@yahoo.com

Calinescu Gabriela

București,

0766.528.467

calinescugabriela@yahoo.com

Ciovarnache Irina

București,

0751.014.840

aniriciov@yahoo.com

Filip Mihai

București,

0724.551.446

mihaifilip@yahoo.com

Lepoiev Ana 

București,

0741.198.492

ana.lepoiev@gmail.com

Marin Adina 

București,

0730.849.692

marinadina09@yahoo.com

Pop Elena

București,

0752.064.124

alina_ela@yahoo.com

Puscas Mihaela Bianca

București,

0726.699.786

puscasbianca@gmail.com

Udrea Florina Gabriela

București,

0723.160.507

gabiudrea@yahoo.com








 
Toate drepturile rezervate copyright © A.R.P.C.P
Este interzisa preluarea continutului fara aprobarea A.R.P.C.P
Webdesign portal by Web Style Expert

Formare psihoterapie